O Firmie

Firma narzędziowa TYTAN istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Przez ten czas zdobyliśmy imponująco dużą liczbę odbiorców zadowolonych z naszych usług. Od samego początku sukcesywnie rozwijamy ofertę, starając się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Umożliwiamy Państwu wybór spośród 15 000 towarów wiodących światowych producentów. Zapewniamy również profesjonalne i fachowe doradztwo oraz miłą obsługę.

Nasz Cel:

Za główny cel postawiliśmy sobie dostarczenie produktów wysokiej jakości, w wyjątkowo atrakcyjnych cenach i możliwie najkrótszym terminie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów zarządzania informacją, oraz obserwacjom światowych trendów udało nam się maksymalnie obniżyć koszty obsługi sprzedażowej, to dzięki temu oferujemy towary w tak okazyjnych cenach.
 

Nasz zespół:

Zespół TYTAN narzędzia i urządzenia stale doskonali umiejętności w zakresie obsługi, oraz pogłębia swoją wiedzę na temat nowoczesnych rozwiązań w produktach narzędziowych a także wyposażeniu firm w urządzenia i maszyny, tak aby móc zawsze służyć fachową pomocą i doradztwem.
 

Czym charakteryzuje się obsługa zamówień w Centrum Narzędziowym TYTAN

  • Łatwy dojazd, stacjonarne sklepy z narzędziami profesjonalnymi, miejsca parkingowe dla naszych klientów
  • Tanie i szybkie dostawy firmowymi samochodami lub kurierem na terenie Białegostoku i całego kraju, obejmujące, jeżeli jest taka potrzeba, rozładowanie towaru
  • Profesjonalna pomoc w uruchomieniu sprzętu – oferujemy fachowe szkolenie z obsługi zakupionych urządzeń.

Nasze  ceny:

Centrum Narzędziowe TYTAN to połączenie niskich cen i wysokiej jakości obsługi klienta. Nasza oferta jest o 20-50% tańsza w stosunku do innych sklepów. Jest to możliwe, ponieważ działamy na zasadach zbliżonych do hurtowni. Spośród innych sklepów wyróżnia nas m.in. kilkunastoletnia działalność na rynku oraz duży magazyn zamówionych produktów. Należy mieć również na uwadze nasze siedziby czyli sklepy z narzędziami i urządzeniami w których w odróżnieniu od innych firm posiadamy około 15 000 pozycji dostępnych „od ręki”. Oferujemy tylko urządzenia wysokiej jakości. Jakość tą gwarantują producenci oraz ich profesjonalne punkty serwisowe na terenie całego kraju. Ponadto oferujemy Państwu najnowsze dostępne na rynku technologie i standardy.

Co gwarantują ceny w naszym sklepie?

  • Większość produktów z oferty najtaniej na rynku
  • Fabrycznie nowe narzędzia profesjonalne i urządzenia tańsze nawet o 50%
  • Zawsze aktualną ofertę producenta oraz gwarancje polskich punktów serwisowych, autoryzowanych przez producentów

Magazyn:

Posiadamy duże zaplecze magazynowe ok. 15 000 pozycji dlatego większość sprzedawanych towarów posiadamy "od ręki".